• 16. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 21-26 Ocak 2020
Kalan Süre

Mobilyanın en büyük günü 21 Ocak


Dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB, 2020’nin de en geniş ticaret pazarı olarak, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından organize edilecek. CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda ev mobilyalarından iç mekan tasarımlarına, çocuk odalarından konforlu ofis mobilyalarına kadar, mobilyanın en seçkin binlerce yeni ürünü sergilenecek.


150 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markayı, dünyanın dört bir yanından gelen alıcılarla buluşturacak olan fuarı, zincir mağaza yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar, mobilya mağaza sorumlularının da aralarında bulunduğu yaklaşık 160 bin uluslararası alıcı ziyaret edecek.

 


Fuarda kurulacak özel B2B alanında, Türkiye’nin yanı sıra Körfez Ülkeleri, Kuzey Afrika ve Avrupa'dan gelecek olan tedarik heyetleri, katılımcılarla ikili iş görüşmeleri gerçekleştirerek mobilya siparişi verecek. Siz de, CNR İMOB’un eşsiz ticari gücünden faydalanmak, yeni sezon mobilya tasarımlarına yılın ilk ayında dokunmak istiyorsanız 21 Ocak’ı şimdiden ajandanızda işaretleyin.