• 15. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 22-27 Ocak 2019
Kalan Süre

IMOB ziyaretçileri THY ile indirimli uçacak!


Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı IMOB'un "Resmi Hava Yolu" Türk Hava Yolları oldu. Fuar ziyaretçileri, CNR Holding ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Turkish Conventions üzerinden indirimli seyahat edebilecek. Türk Hava Yolları "CNR İMOB - 15.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı"  etkinliğinin Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. 
 
IMOB ziyaretçileri, indirimli rezervasyon ve biletleme işlemlerini, Turkish Conventions üzerinden, Delege Segmesini tıklayıp, "016TKM19" etkinlik kodunu girerek elde edebilecekler.
 
CNR Holding tarafından kendilerine sağlanan etkinlik kodu ile uçak rezervasyonu yapacak olan IMOB ziyaretçileri konaklama ve diğer hizmetlerini de www.expotour.com.tr adresinden sağlayabilecek.
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı ve İstanbul İhracatçı Birlikleri (İİB) desteğinde gerçekleştirilecek  CNR IMOB, 22-27 Ocak 2019 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek.