• 14. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 23-28 Ocak 2018
Kalan Süre

İMOB'u ziyaret etmek için 5 neden


1- Modern, klasik, eskitme ve modüler mobilya, yatak ve yatak grupları, koltuklar, sandalyeler ve kanepeler, bebek ve genç odaları ile mobilya aksesuarlarından oluşan ürün gruplarının en güzel örnekleri CNR İMOB’da sergilenecek.


2- Zincir mağazaların yetkilileri, toptancılar, dağıtıcılar, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar, iç mimarlar, dekoratörler, endüstriyel tasarımcılar ve mobilya mağaza sorumluları mobilya ihtiyaçlarını CNR İMOB’dan karşılayacak.


3- Ziyaretçiler, binlerce tasarım ürünü mobilyayı aynı çatı altında, ürün gruplarına göre ayrılmış salonlarda ulaşabilecek, benzer ürünleri bir arada görerek kolayca karşılaştırma yapabilecek.


4- CNR İMOB 2017’de gerçekleştirilen, katılımcı ve ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gören B2B ikili iş görüşmeleri ve alım heyeti programları CNR İMOB 2018’de daha kapsamlı bir şekilde hayata geçecek.


5- 150 bin metrekare alanda gerçekleştirilecek olan dünyanın en büyük iki mobilya fuarından biri olan CNR İMOB, 600'ün üzerinde firmayı, yerli ve yabancı 150 binin üzerinde ziyaretçi ile buluşturacak.