• 15. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 22-27 Ocak 2019
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

IMOB Dergisi Reklam Rezervasyon

Murat Şaroğlu

Fuarlar Grup Müdürü
Dahili: 2642
murat.saroglu@cnr.net

Yurtiçi Satış Departmanı

Murat Şaroğlu

Fuarlar Grup Müdürü
Dahili: 2642
murat.saroglu@cnr.net

Ebru Yurttaş Ünsal

Show Manager
Dahili: 2717
ebru.yurttas@cnr.net

Abdullah Sancar

Satış Yöneticisi
Dahili: 2506
abdullah.sancar@cnr.net

Nihan Güney

Satış Yöneticisi
Dahili: 2585
nihan.guney@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Seda Kocamaz

Pazarlama Müdürü
Dahili: 2434
seda.kocamaz@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2435
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2207
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Yurtdışı Departmanı

Fuat Güvenlidal

Yurtdışı Direktörü
Dahili: 2134
fuat.guvenlidal@cnr.net

Murat Paksuz

Yurtdışı Yöneticisi
Dahili: 2681
murat.paksuz@cnr.net

Ahmet Sucaklı

Yurtdışı Müdürü
Dahili: 2370
ahmet.sucakli@cnr.net
İran

Farah Taghipour

İran Ülke Müdürü
Dahili: 2560
farah.taghipour@cnr.net
Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu

Natalya Uluaydin

Ülke Müdürü
Dahili: 2692
natalya.uluaydin@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: