• 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 26-31 Ocak 2021
Kalan Süre

Haberler

Tüm zamanların en büyük İMOB'u Almanya'da tanıtıldı

Dünyanın en büyük mobilya fuarı CNR İMOB, Türk mobilya sanayinin en seçkin 1000 markasını yerli ve yabancı on binlerce mobilya alıcısı ile buluşmaya hazırlanıyor. 21 Ocak'ta, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek fuarın uluslararası tanıtım çalışmaları ise tüm dünyada aralıksız bir şekilde sürdürülüyor.
 
 
 
 
 
Fuarın, CNR Holding tarafından yürütülen Almanya tanıtımları, ülkenin en önemli şehirlerinden Köln'de devam ediyor. Milyonlarca yolcunun seyahat ettiği Köln Havalimanı'nın dış hatlar terminalinde asılan CNR İMOB reklam alanları şehri ziyaret eden yüzbinlerce yolucuyu karşılıyor.
 
CNR Holding'in İMOB için oluşturduğu profesyonel yurt dışı ekibinin yanı sıra Dubai ve Londra ofisleri üzerinden de yürütülen tanıtım faaliyetleri, özel anlaşmalarla yetkilendirilen 78 uluslararası acente üzerinden de yapılıyor.
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından 160 bin metrekare olarak hayata geçirilen fuarın kapıları 6 gün boyunca açık olacak. 2 milyar doları aşkın ticaret hacminin hedeflendiği fuarı, yerli ve yabancı 150 binin üzerinde mobilya alıcısının ziyaret etmesi bekleniyor.