• 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 26-31 Ocak 2021
Kalan Süre

Haberler

İMOB'dan memnuniyet üst düzeyde!

15. İMOB İstanbul Mobilya Fuarı'na katılan İnegöllü mobilyacılar fuardan çok memnun kaldı.
 
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, İMOB'un 3'te 1'ini oluşturan İnegöllü mobilyacıların önemli bağlantılar kurduklarını ve fuardan memnuniyetin üst düzey olduğunu belirtti. 
 
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Yavuz Uğurdağ, beraberinde Meclis Başkanı Mahmut Demirtaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte 15. İMOB İstanbul Mobilya Fuan'nda stand açan İnegöllü mobilya firmalarını gezerek ziyaretler gerçekleştirdi, Uğurdağ, ziyaretler esnasında firmalara hayırlı kazanç temennilerinde bulundu. 
 
 
"ÜRETİCİMİZİN VE SANAYİCİMİZİN YANINDAYIZ"
 
Firma temsilcilerinin fuarla ilgili izlenimlerini alan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yavuz Uğurdağ, "İTSO olarak Meclis Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizle beraber İMOB İstanbul Mobilya Fuarına katılım sağlayan üyelerimizi ziyaret ediyoruz. 3 gündür buradayız. Bugün de kendilerini ziyaret edip hem hal hatır soruyoruz hem de fuarla ilgili izlenimlerini alıyoruz. Katılımcılarımızın birçoğu fuardan memnunlar, ihracat ve dış ticaret anlamında verimli bir fuar oluyor. 
 
Biz de bundan çok memnunuz, İTSO olarak her zaman üreticimizin ve sanayicimizin yanındayız. İhracatçımıza yeni pazarlar anlamında destek vermeye çalışıyoruz. Bu tür organizasyonların İnegöl ve Türkiye mobilya sektörüne ihracat noktasında büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz, Alışveriş ve ticaretin üst düzeyde gerçekleşmesi de sevindirici bir durum, Sonuç itibariyle bu istihdama katkı sağlıyor. Dış ticaret fazlası veren bir şehiriz, bunu daha üst seviyelere çıkaracağız, Tüm katılıma firmalarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Umarım fuar bittikten sonra da üretim ve istihdam hamleleri devam eder." dedi.