• 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 26-31 Ocak 2021
Kalan Süre

Haberler

Mobilyanın en büyük fuarı CNR İMOB kapılarını açtı

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve sektörün çatı örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen CNR İMOB - Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, CNR Expo Yeşilköy’de törenle açıldı.
 
Törene CNR Holding İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut ev sahipliğinde, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, MOSFED – Mobilya Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Güleç, İTO – İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, TİM - Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle katıldı.
 
150 bin metrekarelik fuar alanının 11 salonunda gerçekleşecek olan CNR İMOB, CNR Holding tarafından organize edilen hosted buyer programları ile Türkiye’nin en kapsamlı alım heyetleri organizasyonuna ev sahipliği yapıyor.
 
“Alım Heyetleri B2B Eşleştirme Programı”na, yüksek alım gücüne sahip 500’den fazla yabancı firma temsilcisi katılacak.
 
Fuarın diğer alım heyeti organizasyonu olan ve Ticaret Bakanlığı’nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi (UR-GE) Projesi kapsamında gerçekleştirilen organizasyonda ise 150 yabancı firma temsilcisi, fuarda ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek.  
 
Türk mobilya sanayisinin en seçkin 1000’in üzerinde markasını ziyaretçilerle buluşturan fuar, 27 Ocak'a kadar gezilebilecek.