• 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 26-31 Ocak 2021
Kalan Süre

Haberler

İskandinav tasarımında marka ülke olan Finlandiya’dan 4 ünlü tasarımcı sunum ve B2B görüşmeleri için 13. CNR İMOB'a geliyor

İMOB 2017 Uluslararası heyet çalışmaları kapsamında bu yıl ilk kez mobilya ve ürün tasarımlarında dünyada önemli başarılara imza atmış olan Finlandiyalı tasarımcıları ağırlıyor. 
 
27 Ocak Cuma günü, 9. Hol’de yer alan B2B ikili görüşmelerin gerçekleştiği özel alanda dünyada katma değerli ürün üretme konusunda öncü akımlardan kabul edilen İskandinav tasarımını ve bu konuda marka ülke olma başarısını göstermiş Finlandiya’nın tasarım anlayışını ilgililerine anlatacak olan tasarımcılarımız hakkında özet bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
 
Konuk tasarımcılarla birebir görüşme yapmak isteyen katılımcılarımızın, ekteki formu doldurduktan sonra fatih.yildiz@cnr.net mail adresine göndermeleri ve form üzerinde hangi tasarımcı ile görüşmek istediklerini belirtmeleri önem arz etmektedir.
 
Tasarımcılar ile yapılacak olan görüşmeler için, sınırlı zaman ve olası iptaller nedeniyle randevu ile gerçekleşmeyecektir. Başvurular öncelik esasına göre değerlendirilecektir.
 
 

 27 Ocak Cuma / Hall 9 / B2B Alanı