• 17. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı
  • 3-8 Ağustos 2021
Kalan Süre

Haberler

Perakende devi Home Centre mobilyayı CNR İMOB’dan alacak

Tüm dünyada 3 milyon m2 alanda 2200 mağazası ile hizmet veren, perakende alışveriş sektörünün uluslararası şirketi Landmark Group, mobilya alanındaki en önemli markası Home Centre’in satın alma yetkililerini CNR İMOB’a gönderiyor.  
 
Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere 20 ülkede faaliyet gösteren dünyanın en önemli perakende zinciri konumundaki Landmark şirketlerinden Home Centre da CNR IMOB İstanbul Mobilya Fuarı’na üst düzey satın alma yetkililerini gönderecek. Türk mobilya sektörünün ihracat oranını artırması beklenen Home Center’ın, CNR İMOB katılımcı firmalarından önemli miktarda mobilya alımı yapması ve uzun vadeli anlaşmalar imzalaması bekleniyor.  
 
24-29 Ocak 2017 tarihlerinde düzenlenecek 13. CNR IMOB İstanbul Mobilya Fuarı, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Hindistan gibi bir çok bölgede toplam 99 büyük mağazasının mobilya ihtiyacını karşılamak için Türk firmaları ile görüşmeler gerçekleştirecek olan Home Centre’in yanı sıra mobilya sektörünün lider ülkeleri İtalya, Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin de olduğu 114 ülkeden VIP alım heyetlerini ağırlayacak  
 
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve sektörün çatı örgütü Mobilya Dernekleri Federasyonu (MOSFED) iş birliğinde gerçekleştirilecek CNR İMOB Fuarı, Ekonomi Bakanlığı ve İstanbul İhracatçı Birlikleri’nin (İİB) desteği ile organize edilecek.
 
Her yıl alanını, ticari hacmini ve hedeflerini büyüten CNR İMOB, bu yılda CNR Expo Yeşilköy’ün 11 salonunda, 500’ün üzerinde firmanın katılımı ile 150 binin üzerinde ziyaretçi hedefiyle düzenlenecek.